ÜSTTEN ASKILI VİTRİN SİSTEMLERİ

Vitrin Sistemleri, cafe, restaurant, pastane ve mağaza gibi mekanlarda nezih bir mekan oluşturmak için cam cephe ve vitrin sistemleri tercih edilmektedir.

Vitrin Sistemleri, üst taşıyıcı alüminyum kasa üzerinde askıda hareket etmektedir.

Alt kasa eşiği bulunmadığından giriş çıkışlarda engel oluşturmaz.

Mekanlardaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kayıplarını ortadan kaldırır

Sistemleri, kayar kanatlar sayesinde iç ve dış mekan arasında bütünlük sağlar.

Balkonlarda 8 mm kullanılan camlar İşyeri Cephe ve Vitrinlerinde 10 mm kullanılarak ekstra sağlamlık ve güvenlik sağlar.

Cama istenildiğinde desen ,resim, fon, logo gibi görseller uygulanabilir.

Vitrin Sistemi, çoğu kapalı alanı (alış-veriş merkezleri, oteller, mağazalar, Cafe-pastaneler ve kış bahçeleri) kısmi açık alan haline getiren modern bir sistemdir.

Üst taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde askıda hareket etmesiyle, mekandaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. Ferah ve modern ortamlar sunarken, rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında da dış etkilerden koruma sağlar... İstendiğinde, temperli camların tamamen açılma imkanı vermesi  sayesinde teşhirde ve kullanımda ferah ve geniş ortamlar yaratır.

Katlanır kanatları sayesinde iç ve dış mekanlar arasında bütünlük sağlar. Bu sistem için kullanılmakta olan 10 mm. temperli cam sayesinde tam bir güvenlik sağlanır. Ayrıca temperli cama istenen desen, resim fon veya logo baskıları uygulanabilir. 

ÜSTTEN ASKILI VİTRİN SİSTEMLERİ