EŞİKLİ EŞİKSİZ SÜRME CAM BALKON

BİRÇOK ALANDA KULLANILABİLEN VE TERCİH EDİLEN EŞİKLİ SÜRME MODELİMİZ, UYGULANDIĞI MEKÂNLARA ŞIKLIK VE ZERAFET KATAR. İÇ VE DIŞ GÖRÜNÜMÜNDE PANORAMİK BİR GÖRSELLİĞE SAHİP OLUP İMAR MEVZUATINA UYGUNDUR. ISI YALITIMI, SES VE YAĞMUR İZALASYONU SAĞLAYAN, İSTENİLDİĞİNDE SAĞA VE SOLA TOPLANABİLEN, KAYAR BİR SİSTEM OLDUĞUNDAN DOLAYI AÇILDIĞINDA YER KAPLAMAYAN, EŞYALARIN EN UÇ NOKTALARA KADAR YERLEŞİM KOLAYLIĞI SAĞLAYAN, DÖRT MEVSİM KULLANABİLECEĞİNİZ BU SİSTEM UYGULANDIĞI MEKÂNLARI BÜYÜTMEK, BALKONLARI EVE DÂHİL EDEREK GENİŞ ALANLAR OLUŞTURMAK İÇİN HAZIRLANMIŞ BİR ÜRÜNDÜR.

CAM ALTERNATİFİ

MODELİMİZDE İSTEĞE BAĞLI 8mm, 10mm ,28 MM ISI VE SES YALITIMLI.KAROLAJLI DEKORATİF CAMLAR KULLANILMAKTADIR AYRICA CAM İÇİ JALUZİ UYLANABİLİR

UYGULANDIĞI ALANLAR

BALKON KAPATMALARINDA, KIŞ BAHÇELERİ, HAVUZ ETRAFI, OTEL, TERAS, İÇ MEKÂN ARA BÖLMELERİNDE RESTAURANT, BİSTRO, CAFE VB. KAPATMALARINDA KULLANILABİLEN ALTERNATİFLİ BİR ÜRÜNDÜR.

RAY ALTERNATİFİ

 3 RAY, 4 RAY  ALTERNATİFLERİNE SAHİP OLUP, PROJE DURUMLARINA GÖRE BALKON KORKULUK ÜSTÜ, BETON PARAPET(KÜPEŞTE)ÜSTÜ VEYA DÜZ BİR ZEMİNE UYGULANABİLEN  ALTERNATİFLİ BİR SİSTEMDİR.

 

EŞİKLİ EŞİKSİZ SÜRME  CAM BALKON